نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مراسم افتتاحیه نخستین باشگاه کارآفرینان نوجوان استان گلستان امروز با حضور جمعی از مدیران استان،‌ کارآفرینان و دانش آموزان در کانون طه گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، باشگاه کارآفرینان نوجوان به‌منظور توانمندسازی و تقویت مهارت‌های نرم کارآفرینی و با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و آموزش ‌و پرورش استان برای نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال شکل گرفته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در افتتاحیه نخستین باشگاه کارآفرینان نوجوان استان گفت: ماهیت کارآفرینی، با ذات زندگی استان سروکار دارد. انسان از همان زمانی که خلق شد، با روشن کردن آتش، درست کردن غذا، ساختن خانه و... شروع به کارآفرینی کرد.

مازندرانی افزود: وجود باشگاه کارآفرینان نوجوان می تواند در هدایت، پرورش و جهت دهی خلاقیت نوجوانان بسیار تاثیر گذار باشد.

وی تاکید کرد: هر مدرسه می تواند یک مرکز رشد و کافه کارآفرینی داشته باشد و در آن به خلاقیت ها و ایده های نوجوانان بپردازند و آن ها را به سمت بازارهای کسب و کار سوق دهند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان بیان کرد: ما مسئولین این حوزه تلاش داریم که کارکارآفرینی ایجاد شود اما همواره  تنها حلقه آخر کارآفرینی را از راه‌های مختلف ازجمله پرداخت تسهیلات حمایت می‌کنیم.

وی گفت: در این رویداد به دنبال شناسایی و توانمندسازی کسانی هستیم که می‌خواهند تازه کارآفرینی را شروع کنند.


 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.