نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیرکل امور استانها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره خدمات دستگاه های اجرایی گفت: عملکرد و اقدامات خود را به گوش مردم برسانید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، دکتر سید محسن دلبری در هفتمین جلسه شورای هماهنگی در گرگان اظهار کرد: دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی طیف وسیعی از خدمات را به همه اقشار مردم ارائه می دهند که در بازگو کردن عملکرد و اقدامات انجام شده نباید دریغ کرد.

وی افزود: یک نمونه از کارهایی که در این دولت انجام شد، دو برابر شدن یارانه افراد تحت پوشش بهزیستی است که از این دست خدمات فراوان داریم اما گویا برخی مدیران در دفاع از دولت لکنت دارند.

دکتر دلبری تاکیید کرد: ارتباط چهره به چهره با مردم را افزایش دهید و خدمات و اقدامات خود را برای مردم بازگو کنید.

وی به موضوع شفافیت اشاره و تصریح کرد: شفافیت را با شلوغ کاری نباید اشتباه گرفت و روند درست شفافیت که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز شده، می تواند در کشور به عنوان الگو برای سایر دستگاه ها باشد.

مدیرکل امور استانها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تاکید بر ضرورت حفظ استقلال دستگاه ها، خاطرنشان کرد: مدیران در حفظ بیت المال با کسی تعارف نکنند و به افراد اجازه سوء استفاده از آن برای اهداف شخصی و انتخاباتی را ندهند.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.