نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

همزمان با هفته دولت، 2 مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی و یک مرکز راهبری کافه کارآفرینی در گرگان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، همزمان با هفته دولت، 2 مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی  و یک مرکز راهبری کافه کارآفرینی با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از کارآفرینان در شهرستان گرگان افتتاح شد.

مازندرانی، ‌مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در آیین افتتاح این مراکز اظهار کرد: مراکز مشاوره وخدمات کارآفرینی با هدف توسعه فعالیت‌های کارآفرینانه با توجه به ظرفیت‌های اقتصادی کشور، ارتقاء دانش و مهارتهای کارآفرینی ، ایجاد ارتباط منطقی و پایدار ميان فعالیت‌های کارآفرینانه و ارتقای فضای کسب‌وکار و تولید ، به وجود آمدند.

وی با بیان اینکه ایجاد مجموعه علمی منسجم برای کسب و کار و مشاوره بسیار ضروری است، تصریح کرد: نباید در حوزه‌های سرمایه گذاری اقتصادی بدون اندیشه و مشاوره فنی وارد شد، در این راستا لازم است کارگروهی با پشتوانه علمی تشکیل شود که موفقیت اشتغال را به دنبال داشته باشد.

مازندرانی خاطرنشان کرد: در حقیقت مشاوره‌های تخصصی به کارآفرینان، ارايه خدمات مشاوره آموزشی در حوزه برنامه‌ریزی و مدیریت، ارايه برنامه‌های شتاب دهنده و استارتاپ‌ها، ارايه مشاوره به متقاضیان درباره مباحث قانونی و حقوقی، ارايه راهکارهای تامین منابع مالی ایده‌های نوآورانه و ارزیابی همه جانبه طرح‌ها از جمله زمینه‌های فعالیت این مراکز است که با توسعه آن‌ها می‌توانیم شاهد نقش آفرینی چنین مراکزی باشیم.

پیش از این 5 مرکز مشاوره کارآفرینی در گرگان و 3 مرکز در شهرهای گنبد کاووس، علی آبادکتول و کردکوی و همچنین یک مرکز راهبری کافه کارآفرینی در گرگان فعالیت دارند.

 

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.