نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

چهاردهمین دوره مسابقات استانی قرآن ویژه جامعه کار و تلاش استان گلستان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، چهاردهمین دوره مسابقات استانی قرآن ویژه جامعه کار و تلاش با معرفی نفرات برتر در دو گروه برادران و خواهران و در رشته های حفظ کل، حفظ 20 جزء ، حفظ 10 جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل و مفاهیم قرآنی به کار خود پایان داد.

در اختتامیه این مسابقات دکتر سعید مازندرانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با تاکید بر اهمیت قرآن و بکارگیری آن در زندگی، تصریح کرد: وجود معنویت و روحانیت در کار، باعث افزایش اثربخشی و بهره وری نیروی کار می شود.

وی با بیان اینکه انسان ها به امید زندگی می کنند، گفت: قرآن به عنوان یک کتاب راهنما و امیدبخش، به انسان ها برای ساختن جهانی آباد به دست مستضعفان، امید می دهد.

دکتر مازندرانی پرداختن به مسائل فرهنگی و اجتماعی را یکی از اولویت های اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خواند و افزود: برگزاری مسابقات قرآنی یکی از برنامه های اولویت دار فرهنگی ما محسوب می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در پایان ابراز امیدواری کرد: با عمل به آموزه های قرآنی شاهد تاثیرات آن در زندگی فردی و اجتماعی و رشد و پیشرفت در جامعه باشیم.

لازم به ذکر است تعداد 56 نفر در این دوره از مسابقات شرکت کردند که نفرات برتر در هر رشته برای شرکت در مرحله کشوری اعزام خواهند شد.

 

  • نفرات برتر در بخش آقایان

حسینعلی خواجه – رشته قرائت تحقیق 

محمد مصطفی لو – رشته قرائت ترتیل 

امید سعیدی – رشته مفاهیم 

عبدالکریم ارمشی – رشته حفظ 10 جزء 

عزیر سعید قوجق – رشته حفظ 20 جزء 

عبدالقیوم دبیری – رشته حفظ کل 

 

  • نفرات برتر در بخش بانوان

راضیه اشکارگر – رشته قرائت تحقیق 

مریم هوشیار – رشته قرائت ترتیل 

سکینه خالصی – رشته مفاهیم 

فاطمه شعبانی – رشته حفظ 10 جزء 

عطیه عابدینی – رشته حفظ 20 جزء 

معصومه تجری – رشته حفظ کل 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.