نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان در پیامی روز خبرنگار را به  فعالان عرصه خبر و رسانه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان، دکتر سعید مازندرانی به مناسبت 17 مرداد، در پیامی روز خبرنگار را به  فعالان عرصه خبر و رسانه تبریک گفت.

در این پیام مده است:

رشد و توسعه ی همه جانبه جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است و طلایه داران این سلسله راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی، مجاهدانی هستند که در نگارش خبر از جوهر جان خویش مرکّب ساختند و در سپهر شهادت و ایثار، ستارگانی جاوید شدند.

هفدهم مرداد که به یادمان شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، "روز خبرنگار" نامیده شده است، یادآور مجاهدتهای زنان و مردانی حقیقت طلب است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ  آگاهی بخشی را بر دوش کشیده و  خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند. خبرنگاران به راستی تجسم امانت ، مسئولیت ، تعهد ، دلسوزی و وظیفه اند .

اینجانب فرارسیدن روز خبرنگار، این روز ارزشمند اجتماعی را گرامی داشته و با آرزوی سلامتی و بهروزی تمامی دست‌اندرکاران در حوزه رسانه و اطلاع رسانی ، امید آن دارم که با استعانت از درگاه خداوند متعال و تلاش و همت همه خبرنگاران و همدلی همه آحاد جامعه و مسئولین، شاهد اعتلای روزافزون ایران اسلامی باشیم.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.