نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تقویت بخش خصوصی را به عنوان یکی از مهمترین اهداف دولت عنوان کرد و بر پیگیری مجدانه برنامه های آن در استان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی ظهر امروز در نخستین همایش باجه های روستایی پست بانک استان اظهار کرد: همه دستگاه های اجرایی به نحوی در ایجاد و حفظ و پایداری اشتغال نقش دارند و پست بانک نیز در رونق اشتغال روستایی و جلوگیری از مهاجرت به شهرها اقدامات و فعالیت های زیادی را انجام داده است.

وی افزود: در برنامه اشتغال روستایی، پست بانک به عنوان یکی از بانک های عامل با 120 درصد عملکرد در پرداخت تسهیلات و ایجاد بیش از هزار شغل در روستاها، یکی از درخشان ترین فعالیت ها را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تاکید کرد: یکی از مهمترین اهداف دولت، تقویت بخش خصوصی و واگذاری هاست که برنامه های آن را در استان با جدیت پیگیری می کنیم و از باجه های روستایی پست بانک می توان به عنوان بخشی از این فعالیت ها یاد کرد.

جعفری رییس امور شعب پست بانک گلستان نیز در این جلسه گفت: هم اکنون 310 باجه روستایی در استان فعالیت می کنند و خدمات متنوعی را به روستائیان ارائه می دهند.

وی افزود: در سال گذشته پست بانک 538 میلیارد ریال از محل اشتغال روستایی به 768 طرح پرداخت کرد که موجب ایجاد هزار و 129 شغل در استان شد.

جعفری اذعان کرد: از محل صندوق توسعه ملی 342 طرح به ارزش 279 میلیون ریال در مناطق محروم تسهیلات دریافت کردند که منجر به ایجاد 457 نفر اشتغال شد.

وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته تعداد 9 فقره تسهیلات به دهیاری ها به مبلغ 39 میلیارد ریال با 40 شغل و تعداد یک فقره تسهیلات به تعاونی های شهرداری ها به مبلغ 17 میلیارد ریال با اشتغال 20 نفر پرداخت شد.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.