نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیرپشتیبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: زمان پذیرش مدارک پذیرفته شدگان ششمین آزمون دستگاه های اجرایی

مدیرپشتیبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از اعلام زمان پذیرش مدارک پذیرفته شدگان این اداره کل در ششمین آزمون دستگاه های اجرایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، مسعود شربتی اظهار کرد: با توجه به اعلام نتایج ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی که از طریق پایگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir اطلاع رسانی شد، پذیرفته شدگان باید برای بررسی مدارک از تاریخ 98/02/21 تا 98/02/25 به اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان مراجعه کنند.

وی افزود: مدارکی که افراد باید به همراه داشته باشند شامل تصویر مدرک تحصیلی زمان ثبت نام در آزمون، تصویر از تمام صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی برای آقایان و شش قطعه عکس 3*4 است.

مدیرپشتیبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تصریح کرد: آن دسته از داوطلبانی که بصورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکت های دولتی،بانک ها و شرکت های تحت پوشش آن ها،شرکت های بیمه های دولتی،شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که مشمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است شاغل بودند، مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی ربط را جهت اصلاح سن مقرر ارائه دهند.

وی اضافه کرد: این مورد شامل موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که بنحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند،نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن ها از تاریخ 57/01/22 نیز خواهد بود.

شربتی اذعان کرد: ارائه اصل معرفی نامه از سازمان بهزیستی برای معلولین محترم(سهمیه 3 درصد)، اصل معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و تصویر مدارک مربوط به ایثارگری برای ایثارگران سهمیه25درصد، اصل معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و تصویر مدرک ایثارگری برای سهمیه 5 درصد(فرزند جانباز زیر 25درصد و فرزند آزادگان از یک سال اسارت) و اصل معرفی نامه از مراجع ذیصلاح برای سایر مشمولین سهمیه5درصد(رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزند آنها) ضروری است.

وی تاکید کرد: این مرحله صرفاً جهت تطبیق مدارک بوده و داوطلبانی که مدارک ارائه شده آنها پس از بررسی ، مورد تائید این اداره کل قرار می گیرد ، به مصاحبه تخصصی که متعاقباً زمان و مکان آن اعلام می شود معرفی می گردند.

 

 

مراجع ذیصلاح تایید مدت حضور داوطلبانه درجبهه:

-معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.

-معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت وصاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل .

-معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران .

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.