تجلیل از واحد کار نمونه برگزیده گلستان در جشنواره ملی امتنان

تجلیل از واحد کار نمونه برگزیده گلستان در جشنواره ملی امتنان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از انتخاب واحد نمونه شرکت کانسار خزر در جشنواره ملی امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدها‌ی نمونه کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی اظهار کرد: با توجه به بررسی‌های به عمل آمده توسط کمیته ارزیابی و داوری سی‌امین جشنواره ملی امتنان شرکت کانسار خزر با مدیریت ارازولی ناعمی به عنوان برگزیده این جشنواره تعیین شد .

وی افزود: جشنواره امتنان از کارگران و گروه های کار نمونه، هر ساله با هدف تجلیل از کارگران و گروه کارهای نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می شود .

مازندرانی خاطرنشان کرد: معیار انتخاب کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه در مرحله ملی، اختراع، نوآوری و خلاقیت، مسئولیت پذیری، نظم و انضباط است.

شرکت کانسار خزر در سال 1383 با هدف اکتشاف و استخراج شورابه های معدنی و فرآوری ید و درحاشیه جنوب شرقی دریای خزر تاسیس شده است. در این راستا پس از پایان عملیات اکتشاف وجود ید در شورابه های محدوده معدن به اثبات رسید و کارخانه فرآوری ید درمعدن ید اینچه در استان گلستان احداث و بهره برداری از آن در اواخر سال 1387 آغاز شد. ید تولیدی این شرکت، در واحدهای دارویی، شیمیایی و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد. امروز شرکت کانسار خزر علاوه بر تأمین ید مورد نیاز کشور، محصول خود را به کشورهای اروپایی و آسیایی صادر می کند. به دلیل کمبود منابع ید در جهان، فقط 8 کشور این ماده معدنی استراتژیک را تولید می کنند. با اضافه شدن فعالیت این مجموعه معدنی- صنعتی ، جمهوری اسلامی ایران در رتبه پنجم تولید ید جهان قرار دارد.

گفتنی است افراد برگزیده سی امین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه طی مراسمی با حضور رییس جمهور و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، روز سه شنبه دهم اردیبهشت ماه مورد تجلیل قرار گرفتند.

تجلیل از واحد کار نمونه برگزیده گلستان در جشنواره ملی امتنان

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: