نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با نماینده ولی‎ فقیه در گلستان دیدار کرد

" محمد شریعتمداری " وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با آیت‌الله " سیدکاظم نورمفیدی " نماینده ولی فقیه در استان گلستان دیدار و گفت ‌و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، " نماینده ولی‎فقیه در استان گلستان در این دیدار اظهار کرد: سیلاب خسارت فراوانی را به بخش‎های مختلف استان گلستان وارد کرده است.
آیت‎الله نورمفیدی با بیان اینکه سیل اخیر نشان داد ملت ایران یکپارچه و متحد هستند، افزود: دولت خسارت وارده به سیل‎زدگان را جبران کند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این دیدار اظهار کرد: در کنار نعمت باران، خسارات بسیاری به بخش‌های مختلف وارد شده است و برای جبران خسارات همه آسیب‎دیدگان حادثه تلاش می‌کنیم تا زندگی مردم این مناطق باثبات‌تر شود.
شریعتمداری ادامه داد: سیل با همه خسارات و ویرانی‌هایی که به همراه داشت اما سیل مهربانی را جاری کرد و از سراسر ایران افراد بدون هیچ چشم‌داشتی کنار مردم سیل‌زده آمدند.
وی با بیان اینکه سیل مهربانی به سین هفت‌سین ما اضافه شد و پس از وقوع سیل  اتحاد و وحدت در جامعه بیش از پیش فراهم شد، افزود: جامعه ایران نسبت به صبر مردم گلستان بعد از سیل سر تعظیم فرود آورد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این دیدار گزارشی از اقدامات دولت در کمک به آسیب دیدگان از سیل ارائه داد.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.