نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و انجمن صنفی کارفرمائی کاریابی های گلستان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان و انجمن صنفی کارفرمائی کاریابی های استان تفاهم نامه همکاری در زمینه اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، با حضور مازندرانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان و عباسی رییس انجمن کارفرمایی کاریابی های غیردولتی استان، تفاهم نامه همکاری های مشترک با هدف استفاده از توانایی ها و پتانسیل های موجود در جهت اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری منعقد شد.

مازندرانی در حاشیه این جلسه گفت: هدف از این تفاهم نامه تحقق برنامه های دستاوردمحور معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور کاهش طول ماندگاری مقرری بگیران در صندوق بیمه بیکاری با استفاده از فرصت های پیش بینی شده در ماده 9 قانون بیمه بیکاری است.

وی افزود: ثبت نام و مشاوره شغلی مشمولین بیمه بیکاری توسط کاریابی های غیردولتی و در اولویت قرار دادن آنان در معرفی فرصت های شغلی جدید از جمله موضوعات مطرح در این تفاهم نامه است.

مازندرانی یادآور شد: بیمه شده بیکار باید از تاریخ ارائه تقاضای استفاده از مقرری بیمه بیکاری، آمادگی خود را برای اشتغال به کار تخصصی یا مشابه آن اعلام نماید تا اقدامات لازم برای توانمندسازی، مشاوره و بکارگماری مجدد آنان فراهم شود.

وی ابراز امیدواری کرد با اجرایی شدن این تفاهم نامه و استفاده از ظرفیت دو طرف، می توان در جهت اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری در گروه های هدف گام های خوبی را برداشت.

اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و انجمن صنفی کارفرمائی کاریابی های گلستان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.