نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت

بیانیه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان جهت شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در بیانیه‌ای از جامعه کار و تلاش برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، متن این بیانیه بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

بیست و دوم بهمن ماه، تجلی پیروزی حق بر باطل و غلبه خون بر شمشیر و یادآورِ ثمره مجاهدت ها و مبارزات طولانی یک ملت مسلمان و انقلابی است که برای استقرار احکام کامل‌ترین دین خدا از جان و مال خویش گذشتند. این روزِ بزرگ، جشن ملتی با ایمان، مصمم و انتخابگر است که از پرچم سربلند انقلاب اسلامی و شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» خود در گردنه ها و منزلگاه های دلهره آور تاریخ، همچون جانِ شیرین، حراست کرده و آن را گرامی داشته اند.

پيروزي اين انقلاب بزرگ با طرحي نو و مستقل در برابر الگوهاي شيطاني چپ و راست، نمي‌توانست براي استكبار جهاني قابل تحمل باشد از اين رو دشمنان اسلام و قرآن با تحميل جنگ و انواع ترفندها، توطئه‌ها و فتنه‌ها، كوشيدند اين نظام مردمي و الهي را تضعيف كنند. با اين حال رهبري هوشنمدانه حضرت امام خميني(ره) و خلف صالحش حضرت آيت‌الله العظمي امام خامنه‌اي(مد ظله‌العالي) و حضور آگاهانه و با بصيرت ملت نستوه ايران در صحنه موجب گرديد شجره طيبه انقلاب اسلامي هر سال تناورتر و ثمرات فرهنگي، علمي، فني و اقتصادي آن پربارتر گردد. و اینک پس از چها سال، استقلال حقیقی و کامل استوار شده و دشمنان سلطه گر، ناکام از نقشه ها، توطئه ها و عملیات خود انگشت حسرت به دهان گرفته اند.

انقلاب اسلامی ایران، در حالی چهلمین سال پیروزی خود را جشن می گیرد که چهره واقعی و پلید آمریکای جنایتکار و شیطان بزرگ روزبه‌روز نمایان‌تر و تحقق وعده الهی بنیان‌گذار کبیر انقلاب مبنی بر پیروزی ملت‌های مظلوم و مستضعف بر مستبدان و مرتجعان عالم عیان‌تر می‌شود. امروز آمریکا و متحدان نادانش در منطقه با شکست مواجه شدند و اکنون در پی ایجاد دوقطبی های کاذب و فروپاشی وحدت و یکپارچگی ملی و متزلزل ساختن اعتماد متقابل مردم و نظام هستند اما غافل از اینکه مردم دلسوز و فداکار این سرزمین برای به ثمر نشاندن این انقلاب خون های زیادی را هدیه کردند و با وجود مشکلات و سختی های فراوان تا پایان جان در راه آرمان های انقلاب ایستادگی می کنند.

کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان همچون ملت قدر شناس ایران، با تبریک ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بار دیگر همگام با جامعه کار و تولید و تعاونگران، ضمن اعلام حضور خود در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، از آحاد ملت بزرگوار ایران به ویژه جامعه کارگری، کارفرمایی، تعاونگران و همه تشکل ها و کانون های مردمی برای حضور تماشایی و شرکت در این راهپیمایی الهی و آرمانی که بدون شک مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی است، دعوت به عمل می‌آورد.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.