نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

دیدار اعضای کمیته کارگری دهه فجر با خانواده شهید طالقانی

اعضای کمیته کارگری ستاد گرامیداشت دهه فجر، صبح امروز با خانواده شهید صفرعلی کریمی طالقانی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اعضای کمیته کارگری دهه فجر صبح امروز با خانواده شهید صفرعلی کریمی طالقانی دیدار کردند و یاد آن شهید را گرامی داشتند.

مازندرانی در این دیدار با اشاره به ایثارگری ها و جان فشانی های شهدا، خانواده شهدا را اسوه صبر و استقامت خواند و گفت: خانواده شهدا درس فداکاری به ملت ایران دادند.

وی افزود: مردم ما قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.

مازندرانی با اشاره به بسیاری از انقلاب های منطقه و جهان تصریح کرد: تفاوت انقلاب ما و سایر انقلاب ها، فرهنگ شهید و شهادت است که باعث پایداری، مقاومت و رشد همه جانبه جامعه می شود.

وی به مشکلات اقتصادی موجود در جامعه اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از برکات خون شهدا پایبندی و دلبستگی شدید مردم به انقلاب و نظام است که با وجود تمام سختی ها پای حفظ این انقلاب ایستاده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران گفت: فرزندان برومند این کشور در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب جان خود را تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت و وظیفه ما هم در این زمان تلاش شبانه روزی برای حل مشکلات و پیشرفت امورات کشور است.

در پایان این دیدار از همسر و فرزندان گرانقدر شهید با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

دیدار اعضای کمیته کارگری دهه فجر با خانواده شهید طالقانی

 دیدار اعضای کمیته کارگری دهه فجر با خانواده شهید طالقانی

 دیدار اعضای کمیته کارگری دهه فجر با خانواده شهید طالقانی

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.