نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: برنامه های کمیته کارگری استان در دهه فجر

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: 31 عنوان برنامه متنوع دهه فجر در گلستان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سعید مازندرانی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در سال جاری با تشکیل کمیته کارگری ستاد دهه فجر به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، 31 عنوان برنامه متنوع برای ایام دهه فجر در نظر گرفته‌ شده است.

وی تصریح کرد: افتتاح متمرکز طرح های اشتغالزا، جشن های کارگری در واحدهای تولیدی و اقتصادی، همایش علمی، یادواره شهدا و برنامه‌های ورزشی بخشی از برنامه های کمیته کارگری ستاد گرامیداشت دهه فجر است.

مازندرانی گفت: امسال جشن بزرگ شادمانه انقلاب با حضور کارگران، کارفرمایان، تعاونی ها، بازنشستگان و کانون ها وانجمن های صنفی در 15 بهمن در گرگان برگزار خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و امور اجتماعی استان گلستان از برگزاری یادواره شهدای کارگری در تاریخ 17 بهمن‌ماه سال جاری خبر داد و گفت: دیدار اعضای کمیته کارگری با خانواده شهدا، بازدید از واحدهای کارگری، مسابقات ورزشی کارکنان و کارگران، افتتاح خانه های بهداشت کارگری، افتتاح تعاونی‌ های جدیدو  واحدهای تولیدی و ... از دیگر برنامه‌های دهه فجر سال جاری است.

مازندرانی اظهار کرد: سعی کردیم در تمام این برنامه‌ها قشر کارگر، کارفرما را شرکت دهیم و از ظرفیت‌ واحدهای تولیدی هم بهره ببریم.

مازندرانی گفت: آذین‌بندی واحدهای کارگری، شرکت در مناسبت‌های دهه فجر، دیدار با علما و مسئولین استانی و شهرستانی، برگزاری کارگاه ها و نشست های علمی آموزشی، همایش جامعه کار و کارگران، نمایشگاه کتاب، ایستگاه‌های صلواتی و مسابقات علمی در بین جامعه کار و تولید دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این دهه است.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.