نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

پیام دعوت از جامعه بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای استقبال از دکتر روحانی

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی پیامی از کارگران، کارفرمایان، بازنشستگان، تعاونی ها، انجمن های صنفی و اقشار مختلف مردم، برای استقبال از ریاست محترم جمهوری دکتر روحانی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند منان را شاکریم که در آستانه جشن چهل سالگی انقلاب، دیار شهیدپرور و سرزمین مردان و زنان غیور و مأمن همبستگی و اتحاد، استان گلستان پذیرای رئیس‌جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، از آحاد مردم ولایتمدار و شریف استان به ویژه جامعه کارگری و کارفرمایی، بازنشستگان، تعاونی ها، تشکل ها، اتحادیه ها و انجمن های صنفی دعوت می شود، با حضوری عزتمندانه در مراسم استقبال از ریاست محترم جمهوری در ساعت 9 صبح روز دوشنبه 24 دی ماه در محل استادیوم تختی شهرستان گنبد کاووس، چشم خناسان و طمع مکاران را به یآس و ناامیدی مبدل و میهمان نوازی و قدرشناسی همیشگی خود را یک‌بار دیگر به اثبات رسانده و نمایشی غرورآفرین و خاطره‌انگیز از اتحاد و همبستگی دولت و ملت در نظام جمهوری اسلامی را در خاطره تاریخی این سرزمین، به یادگار بگذارند. با این امید که این سفر، نقطه عطفی در روند توسعه پایدار و همه‌جانبه استان عزیزمان و گام بلندی در پیشبرد اهداف متعالی نظام و همچنین انگیزه ای مضاعف برای خدمتگزارانتان در دولت باشد.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.