پیکر رییس سازمان تامین اجتماعی و معاونش در گرگان تشییع شد

پیکر رییس سازمان تامین اجتماعی و معاونش در گرگان تشییع شد

پیکر سیدتقی نوربخش و عبدالرحمن تاج الدین رییس و معاون فقید سازمان تامین اجتماعی صبح امروز جمعه در گرگان تشییع و سپس برای خاکسپاری به تهران انتقال یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان به نقل از ایرنا مرحومان نوربخش و تاج الدین عصر روز گذشته حین ماموریت اداری در جریان سفر استانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان گلستان در حومه گرگان بر اثر سانحه رانندگی جان باختند.
در مراسم تشییع مرحومان نوربخش و تاج الدین علاوه بر اقشار مختلف مردم گرگان؛ شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ سردار تقی مهری رییس پلیس راه کشور؛ دکتر ربیعی، دکتر هاشمی استاندار گلستان، دکتر صادقلو و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شماری از مسوولان محلی حضور داشتند.
پیکر مرحومان نوربخش و تاج الدین از مقابل بیمارستان حکیم جرجانی تا میدان بسیج گرگان تشییع و سپس برای خاکسپاری به تهران منتقل شد.
استاندار گلستان گفت: این دو مسوول کشوری در جهت خدمت به مردم شهادت گونه رفتند و امیدوارم چنین حوادثی را دیگر شاهد نباشیم.
سید مناف هاشمی با ابراز تاسف از وجود اشکالات هندسی و نقاط حادثه خیز در جاده های استان گلستان اضافه کرد: از بزرگی و خالص بودن مدیران مرحوم شده اطلاعی نداشتم و امروز متوجه شدم مرحوم نوربخش نصف حقوق خود را از سازمان تامین اجتماعی نمی گرفت.
امام جمعه موقت گرگان هم طی سخنانی ضمن تسلیت به رییس جمهوری، اعضای دولت و بویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: آن مرحومان با توجه به پروژه هایی که افتتاح و کلنگ زنی کردند با نیت قربت خدا و خدمت به مردم سفر کردند.
حجت الاسلام قاسم لیوانی اظهار کرد: مرحوم نوربخش چهره آشنا برای مردم کشور بود و هفته ای یک بار بیماران را رایگان معالجه می کرد، او دست پاک و خدوم بود.
در این سانحه رانندگی همچنین خلیل حنیف از مدیران ستادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مصدوم شد که در بیمارستان بستری است.

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: