در دیدار مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل صدا و سیمای گلستان مطرح شد: تاکید بر استفاده از ظرفیت رسانه در ترویج فرهنگ کارآفرینی

در دیدار مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل صدا و سیمای گلستان مطرح شد: تاکید بر استفاده از ظرفیت رسانه در ترویج فرهنگ کارآفرینی

مازندرانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی و منتظرحجت مدیرکل صدا و سیمای گلستان با یکدیگر دیدار و پیرامون موضوع اشتغال و همکاری های مشترک، بحث و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، مازندرانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی و منتظرحجت مدیرکل صداوسیمای استان در خصوص اشتغال و کارآفرینی و ترویج فرهنگ کار و تعاون با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که درخصوص موانع و مشکلات تولید و اشتغال استان بحث و گفتگو شد، بر استفاده از ظرفیت رسانه در رفع موانع تولید و جذب سرمایه گذاری و معرفی نمونه های موفق کارآفرینی و اشتغالزایی تاکید شد.

مازندرانی در این دیدار گفت: دولت طرح های مختلفی را برای رونق تولید و ایجاد شغل در سال 97 ارائه کرده که تحقق این برنامه ها مستلزم همکاری و همراهی همه دستگاه ها است.

وی افزود: در شش ماهه اول سال 175 میلیارد تومان تسهیلات به بیش از 2500 طرح اشتغال روستایی پرداخت شد و بیش از 2 هزار نفر از تسهیلات مشاغل خانگی به ارزش 20 میلیارد تومان بهره مند شدند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان تاکید کرد: بیان مشکلات ایجاد اشتغال و همچنین معرفی نمونه های موفق کارآفرینی از طریق رسانه استانی، به افزایش رونق تولید و فرهنگ سازی کار و کارآفرینی و فرهنگ تعاون کمک شایانی خواهد کرد.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: