معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کارگروه اشتغال گلستان: برای رفع مشکلات کشور بسیج همگانی لازم است

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کارگروه اشتغال گلستان: برای رفع مشکلات کشور بسیج همگانی لازم است

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شرایط کشور به گونه است که همه باید بسیج شوند و هر فردی به سهم خود در جهت رفع مشکلات قدم بردارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سید حمید کلانتری در یازدهمین کارگروه اشتغال استان اظهار کرد: در شرایطی که دشمنان کشور از هر طرف قصد ضربه زدن به کشور و فشار آوردن به مردم را دارد، بسیج همگانی برای رفع مشکلات ضروری است.

وی افزود: طرح های مختلفی برای حمایت از تولید و اشتغال از طرف دولت در حال اجراست که همکاری دستگاه های اجرایی و مشارکت عمومی برای به ثمر رسیدن این طرح ها و تقویت تولید داخلی بسیار مهم و تاثیرگذار است.

کلانتری تصریح کرد: در بحث تسهیلات اشتغال روستایی، استان گلستان عملکرد خوبی داشته و تا کنون 82 درصد از اعتبارات مرحله نخست را جذب کرد که رتبه پنجم در کشور را دارد و امیدواریم تا پایان ماه به صددرصد برسد.

وی تاکید کرد: باقیمانده تسهیلات با اولویت در اختیار شرکت های تعاونی استان قرار گیرد تا سهم بخش تعاون از این تسهیلات به 25 درصد افزایش پیدا کند.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: مطمئن هستیم اگر عزم ملی برای نهضت اشتغال ایجاد شود با وجود همه محدودیت هایی که به دلیل تحریم ها ایجاد شده، باز هم می توانیم زمینه کار در کشور را فراهم کنیم.

وی تاکید کرد: هرکاری نیاز به فرهنگسازی دارد و باید الگوهای برتر در تولید و کارآفرینی در کشور به جامعه معرفی شوند.

کلانتری گفت: باید مشکلات و موانع موجود بر سر راه واحدهای تولیدی و کارآفرین عارضه یابی شود و مدیران از بروکراسی های اداری بکاهند و مشکلات را در همان محل کارگاه و واحد تولیدی حل کنند.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: