احمدی خبر داد: ارتباط مستقیم تلفنی مردم با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان

احمدی خبر داد: ارتباط مستقیم تلفنی مردم با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز سه­ شنبه 3 مهر ماه با حضور در ساختمان سامد به تماس های مردمی پاسخ خواهد داد.

به گزارش روابط عمومی، محمد جواد احمدی مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان با اعلام این خبر گفت: در ادامه برنامه ارتباط مردم و مسئولین در بستر سامد، دکتر سعید مازندرانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور در مرکز سامد، پاسخگوی درخواستهای مردمی خواهد بودند.

وی افزود: مردم می توانند در این ارتباط تلفنی ضمن تماس با شماره 111 موضوعاتی از جمله مسائل کارگری و کارفرمایی، اشتغال، شرکت های تعاونی، بیمه بیکاری، مشاغل سخت و زیان آور، کارآفرینی، هدایت شغلی، مسائل فرهنگی و ورزشی کارگران و... است.

احمدی خاطرنشان کرد: در این ارتباط که در روز سه­شنبه 3 مهر ماه انجام می گیرد، معاونین و کارشناسان خبره اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر ارتباط گیرندگان، حضور خواهند داشت.

وی اضافه کرد: بنا بر دستور استاندار محترم گلستان مقرر شده تا سه شنبه هر هفته چند تن از مدیران کل دستگاههای اجرایی برای پاسخگویی مستقیم به مردم، پشت خط تلفنهای سامد حضور یابند که در این هفته علاوه بر مازندرانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی ، نیک نیا مدیرکل تامین اجتماعی استان نیز به طور مستقیم به تماس های مردمی پاسخ داده و به بررسی مشکلات آنان خواهند پرداخت.

مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان با اشاره به بستر به وجود آمده جهت ارتباط مستقیم مردم و مسئولین، تاکید کرد: مردم می توانند ضمن تماس با شماره 111 و فشردن کلید 3 با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارتباط برقرار کرده و با فشردن کلید 2 ضمن ارتباط با مدیرکل تامین اجتماعی استان، موضوعات و مسائل خود را با مسئولین مطرح کنند.

وی یادآورشد: سیستم سامد «سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت» شبکه یکپارچه ارتباط مردم با دولت در سراسر کشور است، که آحاد مردم در هر نقطه از کشور میتوانند با شماره تلفنی 111 ایدهها، پیشنهادات، انتقادات، شکایات و درخواستهای خود را مطرح کرده و صدای خود را به گوش مسئولین برسانند.

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: