محسنی بندپی: ۱۵۵۰ ‌واحد مسکونی هفته دولت به مددجویان واگذار می‌شود

محسنی بندپی: ۱۵۵۰ ‌واحد مسکونی هفته دولت به مددجویان واگذار می‌شود

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که در پنج سال گذشته ۶۳ هزار مسکن در اختیار ممدجویان قرار گرفته است، گفت: در هفته دولت هزار و ۵۵۰ مسکن به مددجویان واگذار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، انوشیروان محسنی بندپی عصر امروز در حاشیه دیدار با نماینده مجلس و امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: در 5 سال از عمر این دولت تعداد 63 هزار واحد مسکونی در اختیار مددجویان قرار گرفته و امید داریم این روند با سرعت بیشتری ادامه یابد.

وی به جزییات بیشتر این موضوع اشاره و بیان کرد: ۵۸۰ مسکن به خانواده های دارای دو معلول و بیش از ۹۰۰ واحد مسکن به سایر مددجویان و زنان سرپرست خانوار فاقد مسکن واگذار می شود.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: بسیاری از پشت نوبتی های مددجویان اجتماعی و کمیته امداد در سال های اخیر در لیست مستمری بگیران قرار گرفته اند و تلاش داریم این حمایت ها را در ابعاد مختلف افزایش دهیم.

وی با اشاره به افزایش قیمت دارو در ماه‌های اخیر یادآور شد: هفته گذشته جلسه‌ای با اعضای کمیته بهداشت و درمان به همراه وزیر بهداشت و درمان برگزار شد و راه حل‌هایی پیشنهاد شد که یکی از پیشنهادات دادن سوبسید از محل قیمت ارز به بیمه سلامت بود.

محسنی بندپی یادآور شد: از دیگر راه‌حل‌های پیشنهادی می‌توان به دادن سوبسید به تولیدکنندگان دارو اشاره کرد ضمن اینکه در این جلسه راه حل اساسی اتخاذ نشد.ولی آنچه مسلم است یارانه به تولیدکنندگان دارو و یا بیمه سلامت واگذار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: ۱۳۸ مولکول دارویی و ۴۳۶ قلم دارو را مورد حمایت قرار می دهیم و تمام راه حل ها و سیاست گذاری ها به گونه ای است که در خدمات دارویی مشکلی نداشته باشیم.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: