مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تاکید کرد: حمایت از طرح های قوی اشتغالزا

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تاکید کرد: حمایت از طرح های قوی اشتغالزا

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان بر حمایت از طرح های اشتغالزایی به ویژه طرح های روستایی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان آق قلا اظهار کرد: عملکرد دستگاه های اجرایی در پرداخت تسهیلات قابل تقدیر است و با توجه به اینکه اعتبارات حمایتی خوبی در سطح استان در حال پرداخت می باشد، تسریع در فرایند شناسایی متقاضیان تسهیلات اشتغالزایی و تنظیم پرونده و پرداخت تسهیلات در اولویت کار ماست.

وی افزود: شهرستان آق قلا عملکرد مناسبی در معرفی طرح های اشتغالزایی داشته و تا کنون تعداد 36 طرح به ارزش 23 میلیارد ریال از محل اعتبارات روستایی و 2 طرح به ارزش 70 میلیارد ریال از محل اعتبارات اشتغال فراگیر پرداخت شده است.

امانگلدی ضمیر فرماندار شهرستان آق قلا نیز گفت: با پرداخت 23 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان دریافت وامهای کم بهره در روستاهای بخش مرکزی و وشمگیر و شهر انبار الوم،184 شغل جدید ایجاد شده است.

وی عدم هماهنگی بین دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل و معرفی افراد بااهلیت را از مشکلات اساسی این طرح عنوان کرد و از مجموعه مدیران ادارات عضو ستاد اشتغال و دهیاران شهرستان آق قلا خواست با همدلی و تعامل با یکدیگر نسبت به معرفی حداقل 5 طرح از هر روستا و شناسائی افرادی که دنبال ایجاد شغل برای جوانان هستند،بتوانیم تسهیلات اشتغال زائی پایدار مناطق روستایی را بطور کامل جذب نمائیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تاکید کرد: حمایت از طرح های قوی اشتغالزا


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: