تجلیل از نفرات برتر پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی جامعه کار وتلاش استان گلستان

تجلیل از نفرات برتر پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی جامعه کار وتلاش استان گلستان

پانزدهمین دوره مسابقات استانی قرآن ویژه جامعه کار و تلاش استان گلستان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، پانزدهمین دوره مسابقات استانی قرآن ویژه جامعه کار و تلاش با معرفی نفرات برتر در دو گروه برادران و خواهران و در رشته های حفظ کل، حفظ 20 جزء ، حفظ 10 جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل و مفاهیم قرآنی به کار خود پایان داد.

در اختتامیه این مسابقات دکتر سعید مازندرانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با تاکید بر اهمیت قرآن و بکارگیری آن در زندگی، تصریح کرد: وجود معنویت و روحانیت در کار، باعث افزایش اثربخشی و بهره وری نیروی کار می شود.

وی با بیان اینکه انسان ها به امید زندگی می کنند، گفت: قرآن به عنوان یک کتاب راهنما و امیدبخش، به انسان ها برای ساختن جهانی آباد به دست مستضعفان، امید می دهد.

دکتر مازندرانی پرداختن به مسائل فرهنگی و اجتماعی را یکی از اولویت های اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خواند و افزود: برگزاری مسابقات قرآنی یکی از برنامه های الویت دار فرهنگی ما محسوب میشود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در پایان ابراز امیدواری کرد تا شاهد تاثیرات قرآن در زندگی فردی و اجتماعی و رشد و پیشرفت در جامعه باشیم.

لازم به ذکر است تعداد 60 نفر در این دوره از مسابقات شرکت کردند که نفرات اول در هر رشته برای شرکت در مرحله کشوری اعزام خواهند شد.

برای مشاهده گزارش تصویری مسابقات قرآنی کلیک کنید...

اسامی برگزیدگان به شرح ذیل می باشد:

در بخش آقایان

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

رشته

شهرستان

1

عسگر پاوندی

اول

مفاهیم

کردکوی

2

فرزاد  رحیم زاده مدنی

دوم

مفاهیم

ترکمن

3

حسینعلی خواجه

اول

تحقیق

مینودشت

4

محمود قرنجیک

دوم

تحقیق

گرگان

5

ادریس خوجملی

اول

ترتیل

آزادشهر

6

امید سعیدی

دوم

ترتیل

بندرگز

7

شهاب الدین خوجملی

اول

حفظ 10

آزادشهر

8

محمدحیدری مفرد

دوم

حفظ 10

علی آباد

9

عبدالحی حسن زاده

اول

حفظ 20

مراوه تپه

10

محمدحسن خلیلی

دوم

حفظ 20

علی آباد

11

حسین دهقان

اول

حفظ کل

گرگان

12

عزیرسعید قوجق

دوم

حفظ کل

ترکمن

 

در بخش بانوان

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

رشته

شهرستان

1

نازی عرب عامری

اول

مفاهیم

گرگان

2

ذریه دامغان جزی

دوم

مفاهیم

بندرگز

3

اقدس ایوبی

اول

تحقیق

گرگان

4

فاطمه نصیری

دوم

تحقیق

کردکوی

5

سکینه خالصی

اول

ترتیل

بندرگز

6

مطهره فدایی

دوم

ترتیل

گنبد

7

فاطمه شاهینی

اول

حفظ 10

گرگان

8

نرگس فندرسکی

دوم

حفظ 10

بندرگز

9

سحر ایازی

اول

حفظ کل

گنبد


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: