وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: تنش های تحمیلی اتحاد در ساختار قدرت را تقویت کرده است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: تنش های تحمیلی اتحاد در ساختار قدرت را تقویت کرده است

وزیر تعاون، کا ر و رفاه اجتماعی گفت : تحریم ها و تنش های تحمیلی از سوی دشمنان ؛ تقویت انسجام و اتحاد در بین ساختار قدرت نظام را در پی داشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، دکتر علی ربیعی شامگاه پنجشنبه در جمع فعالان اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استان گلستان تصریح کرد: اتفاقات ایجاد شده از سوی دشمنان باعث شد تا وحدت موجود بین روسای قوای مجریه، مقننه و قضاییه بیش از پیش تقویت شود.

وی همچنین گفت: عده ای سوداگر می خواهند از بیماری مزمن اقتصادی کشور که همان نقدینگی بالا بوده سوء استفاده کرده و ناامنی روانی در سطح جامعه ایجاد کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ایجاد آشوب و تنش در جامعه ایران هدف اصلی رییس جمهوری آمریکا بوده که به صراحت آن را برزبان آورده است، ادامه داد: ما باید بیش از هر زمان دیگری خویشتن دار و متحد باشیم.

وی اضافه کرد: باید با روان سازی و تقویت زیرساختها به سوی تولیدات با کیفیت داخلی حرکت کنیم و با خلق محصول ایرانی با کیفیت مطلوب علاوه بر خودکفایی در داخل بازارهای منطقه ای را نیز بدست بیاوریم که با توجه با توانایی و ظرفیت موجود در جامعه ما امری شدنی و ممکن است.

ربیعی همچنین گفت: باید با همبستگی و بالا بردن دلسوزی مقدمات عبور از شرایط تحریم را فراهم سازیم.

وی با اشاره به اینکه راه اصلی نجات از تحریم‌ها تغییر رویکرد به سمت اقدامات اقتصادی در غالب تعاونی‌ها است، اضافه کرد: گردشگری در استان گلستان می‌تواند مشاغل زیادی را ایجاد کند که در این عرصه نیز ما حمایت خواهیم کرد.

دکتر ربیعی یکی از وظایفی را که رییس جمهوری به وزارتخانه تعاون سپرده مشارکت در امر فقرزدایی دانست و یاد آور شد: از همه توان اقتصادی و اجتماعی سازمانهای زیر مجموعه وزارتخانه جهت بهبود شرایط اقتصادی و حفاظت از شرایط زندگی مطلوب مردم استفاده خواهد شد.

وی از همه شرکای اقتصادی اجتماعی خواست تا در ایجاد توازن اجتماعی به دولت کمک کنند،یاد آور شد: امروز کارآفرینان جامعه با همبستگی در تلاش برای رفع تحریم‌ها و شکست دشمنان ایران اسلامی در عرصه جنگ اقتصادی هستند.

وی با اشاره به اینکه باید به سمت کارآفرینی روستایی و محلی حرکت کنیم،اظهار کرد: هیچ کشوری نشاط و خوشبختی را تجربه نمی‌کند مگر آنکه از توان داخلی خود به نحو احسن استفاده کند و دنیا بداند ایران همانند سایر کشورهایی که آنها فکر می‌کنند نیست و ایرانی‌ها با اتکا بر توان داخلی بر همه تحریم‌ها پیروز خواهند شد.

لازم به ذکر است در این نشست تعدادی از فعالان حوزه های مختلف استان گلستان  نظرات خود را طرح کردند.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: