نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

ربیعی در آیین افتتاح کارخانه تولید خمیر کاغذ در علی آباد کتول : از کاه تحریم های ترامپ کوهی از مقاومت می سازیم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تحریم های جدید علیه ایران به عنوان فرصت نام برد و گفت: از کاه تحریم های ترامپ کوهی از مقاومت می سازیم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، علی ربیعی ظهر پنجشنبه هفتم تیر، در بیست و هشتمین سفر استانی خود در دولت دوازدهم  در آیین افتتاح کارخانه تولید خمیر کاغذ توسکا از ضایعات کشاورزی ودرنشست با کارگران و کارفرمایان اظهار کرد: ترامپ می تواند ما را تحریم کند اما نمی تواند امید و تلاش کارگران ایرانی را از ما بگیرد.
وی با بیان این که هم اکنون از کاه و ضایعات کشاورزی ماده اولیه تولید کاغذ تولید کرده ایم در حالی که تاکنون آن را وارد می کردیم، از تحریم ها به عنوان فرصت بزرگ برای ایران نام برد و تاکید کرد: ما از کاه تحریم های ترامپ کوهی از مقاومت می سازیم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که تمام عملیات طراحی و ساخت ماشین آلات این کارخانه در ایران انجام شده است، افزود: از کاه گندم و ضایعات کشاورزی گلستان در مرحله نخست ۶۰ تن ماده اولیه کاغذ تولید می شود.
ربیعی  ادامه داد: با دانش مهندسان و فارغ التحصیلان دانشگاهی، تدبیر دولت، امید مردم و با حمایت از کالای ایرانی به خودکفایی می رسیم و تحریم را شکست خواهیم داد.
قوت اقتصادی می سازیم و ترامپ را نقد می کنیم
وی اضافه کرد: به طور قطع و یقین با شکست تحریم ها با بازارهای ۴۰۰ میلیونی منطقه روبرو می شویم و قوت اقتصادی می سازیم و بعدها ترامپ را نقد می کنیم.
ربیعی با تاکید بر این که جلوی تحریم ها می ایستیم و با حمایت از معیشت مردم اجازه نمی دهیم تحریم ها اخلالی ایجاد کنند، بیان کرد: ترامپ با تحریم های ایران هدف اجتماعی را دنبال می کند و ما همبستگی اجتماعی را به جهان نشان می دهیم.
وی خطاب به ترامپ گفت: ایران با سایر کشورهایی که می شناسید متفاوت است و بهتر است از بوش و کارتل و ... مشورت بگیرید چرا که ایمان داریم ایرانی ها از تحریم ها سرافراز بیرون می آیند و در مقابل تمام تحریم ها می ایستیم.
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.