حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان گلستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از سفر دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: از ظهر فردا دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه هیأتی از معاونین و مشاورین خود در استان گلستان حضور خواهند یافت.

وی ادامه داد: در این سفر دکتر سرزعیم معاون امور اقتصادی، دکتر منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال، مهندس مشیریان معاون روابط کار و مهندس کلانتری معاون امور تعاون وزیر کار وی را همراهی می کنند. همچنین نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید نیز وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را همراهی خواهد کرد.

وی افزود: افتتاح کارخانه تولید خمیرکاغذ توسکا در شهرستان علی آباد و نشست با کارگران و کارفرمایان از جمله برنامه های سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان گلستان است.

مازندرانی اضافه کرد: دکتر ربیعی در این سفر با حضور در کارگروه اقتصاد مقاومتی و اشتغال استان، مشکلات و مسایل مربوط به اشتغال و طرح های اقتصاد مقاومتی را مورد بررسی قرار خواهند داد.

به گفته وی افتتاح پروژه پگاه گلستان و نشست با فعالان اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استان از دیگر برنامه های دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیات همراه  در سفر به استان گلستان خواهد بود.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: