مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: آغاز ثبت نام جشنواره تعاونی های برتر سال 97

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: آغاز ثبت نام جشنواره تعاونی های برتر سال 97

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان از آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر در سال 97 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: ثبت نام سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر سال97 از 24 خرداد آغاز شد و تعاونی های سراسر استان می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

وی افزود: شرکت های تعاونی در کلیه گرایش ها تا 16 تیرماه فرصت دارند با مراجعه به تارنمای جشنواره به آدرس  www.taavonibartar.ir جهت ثبت نام اقدام کنند.

مازندرانی هدف از این جشنواره را توسعه و ترويج فرهنگ تعاون در جامعه  عنوان و تصریح کرد: معرفي توانمندي هاي بخش تعاون، ارج نهادن به زحمات تلاشگران بخش تعاون، ايجاد انگيزه و رقابت سالم ميان اعضاء خانواده بزرگ تعاون كشور، معرفي الگوهاي عملي موفق تعاوني و ايجاد فضاي مناسب براي انتقال دانش رسمي و بومي در تعاون و توسعه مشارکت‌هاي مردمي از دیگر اهداف این جشنواره است.

وی اظهار داشت: سیزدهمین دوره جشنواره تعاونی های برتر که شامل 22 گرایش تعاونی و 3 گرایش اتحادیه است در هفته دوم شهریور ماه برگزار خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تصریح کرد: زمان داوری جهت انتخاب تعاونی های برتر، هفته آخر تیرماه است و بازدید از تعاونی های واجد شرایط و اعلام نتایج نیز در مردادماه اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است بیش از 11 هزار تعاونی در استان ثبت شده است که می توانند در این جشنواره شرکت نمایند.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: