نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

دیدار مدیران کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان و مازندران

سعید مازندرانی و کامران اصغری مدیران کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان و مازندران با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی صبح امروز در دیدار با اصغری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مازندران اظهار کرد: استان گلستان دارای پتانسیل ها و ظرفیت های خوبی در ایجاد اشتغال است که همکاری و تشریک مساعی دستگاه های اجرایی در استفاده از این ظرفیت های بالقوه بسیار ضروری است .

وی با اشاره به عملکرد ایجاد اشتغال در سال 96 گفت: سال گذشته 19 هزار و 400 شغل در تعهد استان بود که 21 هزار و سیصد شغل در سامانه رصد ثبت شده است.

مازندرانی به موضوع اشتغال فراگیر و روستایی اشاره کرد و افزود: از ابتدای آغاز طرح اعطای تسهیلات اشتغالزایی تا کنون، 276 طرح به مبلغ 403 میلیارد تومان از محل اشتغال فراگیر به بانک ها معرفی شده است که 35 طرح به مبلغ 37 میلیارد تومان موفق به اخذ تسهیلات شدند که منجر به ایجاد 462 شغل شده است.

وی ادامه داد: از محل اشتغال روستایی نیز، تعداد هزار و 194 طرح به مبلغ 192 میلیارد تومان به بانک ها معرفی شدند که از این میان 80 طرح به مبلغ 10 میلیارد تومان با اشتغالزایی 208 نفر موفق به اخذ تسهیلات شدند.

مازندرانی تاکید کرد:طرح های اولویت دار در استان در حوزه های گردشگری، صنایع تبدیلی، فناوری اطلاعات و کشاورزی برای دریافت تسهیلات حمایت خواهند شد.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.