مدیرکل تعاون، کار گلستان:بیش از 10 هزار کارگر گلستانی در سال 96 از بیمه تکمیلی برخوردار شدند

مدیرکل تعاون، کار گلستان:بیش از 10 هزار کارگر گلستانی در سال 96 از بیمه تکمیلی برخوردار شدند

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی گلستان گفت: بیش از 10 هزار کارگر گلستانی در سال 96 از بیمه تکمیلی برخوردار شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، دکتر سعیدمازندرانی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: 10 هزارو 309 کارگر از بیمه تکمیلی برخوردارشدند و پنج هزار و 356کارگر از تسهیلات رفاهی، تفریحی و زیارتی برخوردار شدند.

وی افزود: 145 دوره آموزشی و توجیهی آشنایی با سهام و بورس ویژه جامعه کار و تولید برگزار شد.

مازندرانی ادامه داد: در سال 96، برای 134نفر از زنان کارگر دوره های آموزشی مهارت زندگی و آشنایی با قوانین و مقررات برای کارگران برگزار شد.

وی اذعان داشت: در سال گذشته دو خانه بهداشت با مشارکت شورای هماهنگی استان برای کارگاه های 50 تا500 نفره تاسیس و راه اندازی شد.

مازندرانی اظهار کرد: دو مرکز همیار کارکنان تاسیس و راه اندازی شد و پنج نشست تخصصی در راستای پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی با ستاد مبارزه با مواد مخدر، سازمان بهزیستی و وزارت کشور برگزار شد.

وی با اشاره به برنامه های امورورزشی تصریح کرد: برگزاری دو مورد جشنواره رفاهی، تفریحی، ورزشی خانوادگی در سطح استان، اجرای 24 مسابقه ورزشی انتخابی شهرستان و استان به منظور تشکیل تیم منتخب و اعزام آن به مسابقات قهرمانی کشور ، برخورداری 371 خانواده جامعه کارگری از استراحتگاه و زائرسراها، جذب حمایت های مالی بخش خصوصی در اعزام تیم های منتخب به مسابقات قهرمانی برای هفت تیم، اجرای 8 مسابقه انتخابی استانی و شهرستانی به منظور تشکیل تیم منتخب بانوان کشور، اعزام 14 تیم منتخب کارگری استان به مسابقات کشوری، برنامه ریزی و اجرای رویداد برای هفت برنامه فعالیت هایی است که در سال 96 در حوزه امور ورزشی انجام شده است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان ادامه داد: در زمینه امور فرهنگی هم دو نمایشگاه کتاب و کالاهای فرهنگی برای کارگران و اعضای تعاونی ها برگزار شد، بازدید و ساماندهی نمازخانه ها در 21 کارگاه، برگزاری دو مسابقه استانی و شرکت در مسابقات ملی قرآن کریم جامعه کار و تلاش ، برگزاری دو برنامه یادواره شهدا و دیدار با خانواده شهدا، شناسایی و معرفی 31 نفر به عنوان استعدادهای فرهنگی، مذهبی جامعه هدف و تشکیل دو باب خانه فرهنگ کار اقدامات اداره کل در حوزه امور فرهنگی در سال 96 بوده است.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: