اولین جلسه استانی ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر برگزار شد.

اولین جلسه استانی ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر برگزار شد.

 اولین جلسه ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر در سال 97 با حضور سازمان ها، بسیج کارگری و تشکل ها کارگری، کارفرمایی و تعاونی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان، در این جلسه که با حضور دستگاههای عضو شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی، بسیج کارگری و تشکل های کارگری و کارفرمایی و تعاونی برگزار شد، محمد رهبری قائم مقام مدیر کل تعاون کار با اشاره به شعار سال 97 اظهار کرد: برنامه های هفته کار و کارگر امسال باید منطبق با شعار و در راستای فرهنگ سازی حمایت از کالای ایرانی انجام شود.

وی افزود:حمایت از کالای ایرانی به معنای حمایت از دسترنج کارگران ایرانی و ایجاد اشتغال برای جوانان کشور است و این موضوع دغدغه آحاد مردم تبدیل شود.

همچنین در این جلسه نامی مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان به برخی از برنامه های مهم هفته کار و کارگر اشاره کرد و گفت: در این هفته برنامه های مختلفی از جمله مسابقات و برنامه های فرهنگی و ورزشی، افتتاح و بازدید طرح ها و پروژه های مختلف در استان، دیدار جامعه کار و تلاش با مسئولین  استانی و تجلیل از برگزیدگان جامعه کارگری در نظر گرفته شده است.

وی افزود: برنامه های هفته کار و کارگر پس از تدوین نهایی آن ، طی نشست خبری با حضور مدیر کل تعاون کارگلستان اعلام خواهد شد.

در این جلسه نمایندگان تشکل های کارگری، خانه کارگر، کانون بازنشستگان تامین اجتماعی، بسیج کارگری، شورای اسلامی کار، اتاق تعاون و دستگاه های شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان به ارائه نقطه نظرات و برنامه های پیشنهادی خود در هفته کار و کارگر پرداختند.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: