رئیس کمیته کارگری ستاد دهه فجر استان گلستان خبر داد:اجرای 213 برنامه به مناسبت گرامیداشت دهه فجر

رئیس کمیته کارگری ستاد دهه فجر استان گلستان خبر داد:اجرای 213 برنامه به مناسبت گرامیداشت دهه فجر

رئیس کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه فجر استان گلستان، از اجرای 213برنامه به مناسبت گرامیداشت دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی گلستان، دکتر سعید مازندرانی عصر دیروز در نشست خبری با اصحاب رسانه درگرگان اظهار کرد:امسال به مناسبت گرامیداشت سی ونهمین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی، 213 برنامه در سطح استان در نظر گرفته شده است که تعداد 48 برنامه به صورت استانی و 165 برنامه در شهرستان اجرا خواهد شد.

وی افزود: درایام دهه فجر 36 برنامه ورزشی، 31برنامه فرهنگی و 26برنامه افتتاح پروژه در استان خواهیم داشت .

رئیس کمیته کارگری کارآفرینی ستاد دهه فجر استان اذعان داشت: دیدار با خانواده شهدا به ویژه شهدای کارگری، دیداربا علما و مسئولین و همچنین کارگران آسیب دیده ناشی از کار از دیگر برنامه های این ایام می باشد.

وی با اشاره به همزمانی دهه فجر و ایام فاطمیه ضمن تاکید برحفظ حرمت این ایام تصریح کرد: یکی ازبرنامه های شاخص استانی کمیته کارگری دهه فجر یادواره شهدای کارگری است که در17 بهمن ماه و با حضور اقشار مختلف جامعه کارگری، تعاونی، کارآفرینی و شورای هماهنگی تعاون کار ورفاه اجتماعی برگزار خواهد شد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تاکید کرد: محوریت برنامه امسال برگزاری مراسمات و جشن انقلاب در واحدهای کارگری سطح استان است.

وی اضافه کرد: بازدید از واحدهای کارگری، مسابقات نقاشی و کتابخوانی، پیاده روی و کوهپیمایی و سایر برنامه های ورزشی، برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه تعاونی ها و جامعه کارگری و تجلیل از کارگران موفق و نمونه از دیگر برنامه های کارگری کمیته کارگری ستاد دهه فجر امسال خواهد بود.

مازندرانی خاطرنشان کرد: برنامه ریزی دهه فجر امسال از دی ماه و با تشکیل دو کمیته استانی و 11 کمیته شهرستانی آغاز شد و در این مدت با برگزاری 20جلسه استانی و شهرستانی و 30ساعت جلسه کارشناسی، 213 برنامه متنوع ویژه ایام دهه فجر و فاطمیه در استان در نظر گرفته شده است .

رئیس کمیته کارگری ستاد دهه فجر استان تاکید کرد: امسال نیز جامعه کارگری، کارآفرینی و تعاونگران استان با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن، با آرمانهای انقلاب تجدید میثاق خواهندکرد.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: