نشست مدیران روابط عمومی شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان برگزار شد

نشست مدیران روابط عمومی شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان برگزار شد

دومین نشست مدیران روابط عمومی دستگاه های عضو شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان برگزار و برهمکاری، هم افزایی و بهره گیری از ظرفیتهای اطلاع رسانی دستگاه ها درجهت اهداف وزارت تعاون کار تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان، در دومین نشست مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت تعاون کار در استان گلستان، بر همکاری، هم افزایی و بهره گیری از ظرفیتهای اطلاع رسانی دستگاه ها درجهت اهداف وزارت کار تاکید شد.

محمد جواد احمدی مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان، در این نشست با اشاره به اهمیت روابط عمومی اظهار کرد: با توجه به متنوع و پيچيده تر شدن روابط، افزايش رسانه ها، بالا رفتن سطح انتظارات و دانش مخاطبان ، از روابط عمومي ها انتظارات تخصصي تر و حرفه اي تري مي رود.

وی افزود: روابط عمومي ها چنانچه بتوانند به وظايف خود به نحو احسن عمل کنند و به معناي واقعي يك روابط عمومي كارا باشند، مي توانند به عنوان يكي از واحدهاي كليدي و پوياي سازمان مطرح و مورد توجه قرار گيرند.

احمدی با بیان اینکه روابط عمومی، هنر و علمی است که درون و برون دستگاه را به هم پیوند می دهد، تاکید کرد: روابط عمومي مي بايست به عنوان يك پل و كانال ارتباطي دو سويه ميان سازمان و محيط پيرامون خود عمل کند.

 

وی به گستردگی جامعه مخاطب وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اشاره و تصریح کرد: همکاری و هم افزایی دستگاه های شورای هماهنگی در اطلاع رسانی فعالیت ها و خدمات ، نقش مهمی در افزایش رضایتمندی مردم از وزارت کار خواهد داشت.

مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون کار خاطرنشان کرد: با بهره گیری از فرصت های مختلف از جمله شبکه های اجتماعی باید زمینه ارتباط دوسویه مردم و دولت را افزایش داد.

وی ادامه داد: اعلام وزارت کار به عنوان دستگاه برتر در پاسخگویی، گواهی بر مردمی بودن این دستگاه است.

 


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: