نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

گردهمائی کارشناسان تشکل های کارگری و کارفرمائی استان

گردهمائی کارشناسان تشکل های کارگری و کارفرمائی استان با حضور معاون روابط کار و رئیس تشکل های کارگری و کارفرمائی استان برگزار شد.

به گزارش رابط روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان؛ در این گردهمائی ضمن بازبینی عملکرد سال 97 شهرستانها، برنامه های سال 98 اداره تشکل های کارگری و کارفرمائی تبیین شد.

سعید دنکوب معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان ضمن اشاره به اهمیت ایجاد تشکل های کارگری و کارفرمائی، بر لزوم نظارت بر عملکرد آنها تاکید کرد و گفت: این نشست ها می تواند به هماهنگی و ارتقاء سطح دانش و تجربیات کارشناسان و ایجاد وحدت رویه در کنار اشراف کامل همکاران به قوانین و مقررات، بخشنامه ها و دستورالعملهای ابلاغی وزارت متبوع کمک شایانی کند.

وی افزود: همکاران می توانند در این راستا با طرح موضوعات مختلف از ظرفیت اتاق فکر در این حوزه نیز بهرمند شوند.

در ادامه وحید بای رئیس تشکل های کارگری و کارفرمائی استان با اشاره به ضرورت تشکیل و فعال بودن تشکل ها در جهت پیگیری به حق مطالبات اعضاء زیر مجموعه خود گفت: اعتقاد ما بالا بردن سطح کیفیت و دانش تشکل های کارگری و کارفرمائی از طریق آموزش و تعدد بازدیدهای تیم نظارتی از واحدهای شهرستانی است.

وی افزود : تشکیل کانون های استانی در جهت بالا بردن سطح آگاهی تشکل ها نقش بسزائی داشته و بخشی از اولویت های این حوزه است.

در ادامه کارشناسان به ارائه نظرات و پبشنهادات خود پرداختند.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.