نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

نشست هم اندیشی کارشناسان روابط کار گلستان برگزار شد

معاون روابط کار اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: جلسه هم اندیشی کارشناسان روابط کار گلستان در دی ماه سال 97 برگزار شد.

به گزارش رابط روابط عمومی؛ نشست هم اندیشی کارشناسان روابط کار استان در ساختمان اداره تعاون ، کار و رفاه  اجتماعي شهرستان علی آباد در دی ماه برگزار شد.

سعید مازندرانی مدیر کل ضمن  تاکید بر اهمیت نقش روابط کار گفت: هدف حوزه روابط کار پیشبرد  مناسبات سالم کار است به طریقی که هم به اصول سازمان بین المللی کار احترام گذاشته شود و هم در افزایش امنیت شغلی با تامین و تضمین درآمد و توزیع منصفانه آن و همچنین توسعه متوازن اقتصادی و اجتماعی موثر باشد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان افزود: برگزاری این نشست ها می تواند به هماهنگی و ارتقاء سطح دانش و تجربیات کارشناسان روابط کار  و ایجاد وحدت رویه در صدور آراء کمک کند.

در ادامه سعید دنکوب مدیر روابط کار گلستان با اشاره به حساسیت شغلی کارشناسان روابط کار گفت: اعتقاد ما این است که با ارائه مشاوره مناسب و هدایت شاکیان به سمت سازش می توانیم شکایات واصله را کاهش دهیم که این امر موجب صرفه جویی در وقت ارباب رجوع ،هزینه های بیت المال و حفظ امنیت اقتصادی و کار می گردد.

معاون روابط کار اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گلستان از تلاش کارشناسان این حوزه جهت کاهش طول رسیدگی مراجع حل اختلاف در 9 ماهه اول سال 97 نسبت به مدت مشابه سال قبل تشکر کرد.

دنکوب افزود: در جلسات آتی اتاق فکر روابط کار ، همکاران می توانند در خصوص مسائل و مشکلات حین رسیدگی بحث و تبادل نظر کنند و از تجربیات سایر کارشناسان روابط کار استفاده نمایند که لازمه تحقق کیفیت مطلوب آراء اشراف کامل کارشناسان روابط کار به قوانین و مقررات ، بخشنامه ها و دستورالعملهای ابلاغی وزارت متبوع است.

فاطمه خندان دل رئیس اداره روابط کار گلستان، عملکرد نه ماهه سال 97 مراجع حل اختلاف را بررسی و ضمن مقایسه با نه ماهه سال 96 و پیش بینی های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی،  نقاط قوت و ضعف این واحد را متذکر شد.

نشست هم اندیشی کارشناسان روابط کار گلستان برگزار شد

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.