نامی تاکید کرد: هفته کارگر فرصتی بی بدیل برای برجسته کردن نقش کارگران در تولید

نامی تاکید کرد: هفته کارگر فرصتی بی بدیل برای برجسته کردن نقش کارگران در تولید

دومین جلسه ستاد گرامیداشت هفته کاروکارگر استان گلستان با حضور تشکل های کارگری و کار فرمایی، بسیج کارگری و دستگاه های اجرایی عضو این ستاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، در دومین جلسه ستاد استانی بزرگداشت هفته کار و کارگر حیعقوب نامی معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار استان با اشاره به شعار سال 97 و لزوم حمایت از کالای ایرانی اظهار کرد: هفته کاروکارگر به عنوان یک فرصت بی بدیل برای برجسته کردن جایگاه اثرگذار جامعه کاروتلاش در اقتصاد و تولید ملی می توان استفاده کرد.

وی افزود: جامعه کارگری در همه عرصه ها حامی و پشتوانه انقلاب اسلامی است و در این هفته علاوه بر گرامیداشت مقام این قشر زحمتکش باید نقش آنان در رونق بخشیدن به اقتصاد کشور به خوبی تبیین شود.

نامی خاطرنشان کرد: برنامه های هفته کار و کارگر از تاریخ 5 لغایت 11 اردیبهشت خواهد بود و  برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی به همراه جشن متمرکز امتنان از نمونه های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی جامعه کاروتلاش برگزار خواهد شد.

وی در پایان اشاره کرد که آئین تقدیر از  جامعه کارو تلاش در سراسر استان و باحضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار خواهد شد.

در این جلسه که بصورت تخصصی برگزار شد، جزئیات برنامه های پیشنهادی واصله به دبیرخانه ستاد بررسی و در خصوص اجرای برنامه ها تبادل نظر شد.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: