معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان عنوان کرد: اهتمام به آموزش واحدهای صنعتی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان

معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان عنوان کرد: اهتمام به آموزش واحدهای صنعتی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان

بی‌باک گفت: صنعتگران و کارفرمایان باید به مباحث حقوقی و امور مالیاتی آشنا باشند و این آموزش‌ها به آشنایی واحدهای صنعتی با مقررات کمک می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان به نقل از شبستان، موسی بی‌باک ظهر امروز (چهارشنبه 12 دی) در جلسه هماهنگی تشکیل شورای راهبری آموزش در صنعت استان گلستان اظهار کرد: اهمیت آموزش بر کسی پوشیده نیست و در این راستا این جلسه برگزار شده است.

معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان ادامه داد: موضوع آموزش در صنعت اهمیت دو چندانی پیدا می‌کند و در دستورالعمل‌هایی که داریم به آموزش نیروی کار تاکید شده است.

بی‌باک با بیان اینکه بدون آموزش واحدهای صنعتی از اهداف خود فاصله می‌گیرند، افزود: ما برای ارائه تسهیلات به واحدهای صنعتی و خدماتی به موضوع آموزش تاکید کردیم و بدون توجه به آموزش اشتغال پایدار ایجاد نمی‌شود.

وی گفت: از سویی آموزش و آشنایی با قوانین منجر به کاهش میزان پرونده‌ها در مراجع حل اختلاف شده است و آموزش در میزان کاهش حوادث کار نقش به‌سزایی دارد.

معاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی گلستان یادآور شد: آموزش سبب می‌شود که صنعتگران آشنایی بیشتری با قانون کار کسب کنند و همچنین آموزش در کاهش هزینه‌ها تاثیرگذار است.

بی‌باک به اهتمام اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به آموزش اشاره کرد و گفت: صنعتگران و کارفرمایان باید به مباحث حقوقی و امور مالیاتی آشنا باشند و این آموزش‌ها به آشنایی واحدهای صنعتی با مقررات کمک می‎کند.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: