مدیراشتغال اداره کل تعاون کار گلستان تاکید کرد: بهبود فضای کسب و کار با اجرای طرح تکاپو در زمینه فناوری اطلاعات

مدیراشتغال اداره کل تعاون کار گلستان تاکید کرد: بهبود فضای کسب و کار با اجرای طرح تکاپو در زمینه فناوری اطلاعات

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان اجرای طرح تکاپو در زمینه فناوری اطلاعات را موجب بهبود فضای کسب و کار استان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان، محمد رهبری در حاشیه نشست تخصصی طرح تکاپو در رسته (IT) بیان کرد: اجرای طرح تکاپو در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات می تواند نقش مهمی در بهبود فضای کسب و کار و همچنین تسریع و تسهیل سازی فرآیندهای موجود بویژه در فروش محصولات و خدمات باشد.

وی تاکید کرد: ارتباط بخش های اقتصادی استان با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و استفاده مناسب و علمی از خبرگان و فعالان این حوزه، در تحریک و تحرک تقاضای بازار کار بسیار موثر بوده و از این رو حمایت از حضور کارشناسان خبره در بخش اقتصادی بسیار مهم خواهد بود.

مدیرکارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار گلستان اضافه کرد: با رویکرد جهت گیری مشاغل به سمت استفاده از فناوری اطلاعات قطعاً  برخی مشاغل سنتی دچار مخاطره جدی خواهند شد از اینرو مسلح شدن مشاغل به ابزار فناوری اطلاعات از ضروریات است.

رهبری افزود: با عنایت به نامگذاری سال اقتصاد مقاومتی – تولید و اشتغال، استفاده از ابزار فناوری اطلاعات جهت ایفای تعهدات دستگاهها موثر خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: جلسات هم اندیشی طرح تکاپو با حضور مدیران دستگاههای اجرایی و نمایندگان اعزامی از سازمان یونیدو، ابطحی مدیر اجرای طرح تکاپو و رستمخانی نماینده اعزامی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای بررسی و ارزیابی راهکارهای اجرایی بهینه طرح مذکور انجام شد و بر برگزاری جلسات مشترک با شرکت هایی که تفاهم نامه همکاری با استانداری گلستان امضاء کرده اند، جهت برون رفت از موانع موجود و تسهیل سازی، همراهی و همکاری با شرکتهای فعال تاکید شد.


بازگشت

بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ادارات شهرستان: